infolinia 501 176 369
wyszukiwanie zaawansowane
 • Slider 2
 • Slider
 • slider1
 • Slider
 • Slider
 • Slider
 • Slider
0123456
0
Strona główna » Odkurzacze przemysłowe » Odkurzacze przemysłowe uniwersalne » Odkurzacz przemysłowy trzy-silnikowy do dużej ilości pyłu z systemem JetClean
Odkurzacz przemysłowy trzy-silnikowy do dużej ilości pyłu z systemem JetCleanOdkurzacz przemysłowy trzy-silnikowy do dużej ilości pyłu z systemem JetClean foto
Odkurzacz przemysłowy trzy-silnikowy do dużej ilości pyłu z systemem JetCleanOdkurzacz przemysłowy trzy-silnikowy do dużej ilości pyłu z systemem JetClean foto

Odkurzacz przemysłowy trzy-silnikowy do dużej ilości pyłu z systemem JetClean

Dostępność: Dostępny

Stan produktu: Nowy

Producent:

Filtry klasy:

System czyszczenia filtra:

Zastosowanie:

Certyfikat:


Ceny widoczne po zalogowaniu

 • Opis produktu
 • Akcesoria do odkurzaczy na życzenie klienta
 • Filtry do odkurzacza
 • Film


Odkurzacz przemysłowy ze stali malowanej proszkowo do zbierania zanieczyszczeń suchych i mokrych ze zbiornikiem 65 lit. zasilany trzema turbinami By-Pass. A027 stworzony jest do prac w przemyśle, do oczyszczania wszelkich powierzchni z odpadów poprodukcyjnych, pyłów, detergentów i innych cieczy. Model w całości wykonany ze stali - materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Jej odporność została zwiększona przez farbę proszkową zapewniającą rezystencję wobec wilgoci, promieniowania UV,  środków chemicznych oraz korozji. Całość osadzona jest na również malowanej proszkowo stalowej ramie. Rama wspomaga utrzymanie odkurzacza w pozycji pionowej bez względu na rodzaj powierzchni. Jednostka przemieszcza się na 2 kołach skrętnych 360O oraz na 2 kołach stałych w tylnej części. Koła tylne wraz z uchwytem pozwalają na prosty i bezwysiłkowy transport odkurzacza z miejsca na miejsce z nawet pełnym zbiornikiem. Duży 65lit. podwieszany zbiornik odkurzacza umieszczony jest w systemie Sit-Down i posiada własne 4 łożyskowane kółka. Główną częścią tego mechanizmu jest dźwignia do opuszczania i podnoszenia zbiornika. Opuszczanie zbiornika na własne koła daje mu pełną mobilność i wraz z dwoma uchwytami po jego bokach, oszczędza zdrowie operatora. System Sit-Down pozwala na ciasne przyciągnięcie podwieszonego zbiornika do komory filtra i nie pozwala zanieczyszczeniom wydostać się. A027 posiada system filtracji JetClean® oparty na antystatycznym filtrze Cartridge dużej powierzchni klasy M z powłoką typu „dont stick” i różnicy ciśnień. System JetClean® pozwala na długą pracę odkurzaczem bez ingerencji z zewnątrz. Silniki by-pass odkurzacza zamknięte są  w stalowej głowicy umożliwiającej dojście świeżego powietrza z otoczenia odkurzacza. Turbiny te zbudowane są na zasadzie dwóch niezależnych obiegów powietrza. Rozwiązanie to zapewnia długą i bezawaryjną pracę, gdyż nie ma możliwości aby zbierane zanieczyszczenia przedostały się do rdzenia silnika oraz zapewnia ich nieprzegrzewanie się. Więcej o filtracji i zasilaniu poniżej. 


Model A027 występuje również w wersji Lonopac. Wersja ta posiada zamiast zbiornika na zanieczyszczenia, worki Longopac. Jest to unikalne rozwiązanie ciągłego systemu pakowania. Longopac jest wydajny, higieniczny i użyteczny w wielu branżach. System jest skuteczną metodą postępowania z odpadami, ograniczającą pracę i zwiększającą recykling. - idealny do stosowania w supermarketach, zakładach produkcyjnych, szpitalach, przemyśle farmaceutycznym i spożywczym.

Odkurzacze Depureco występują również w wykonaniu ze stali INOX AISI 304. Komora filtra, zbiornik i rama ze stali nierdzewnej są idealne do pracy z elementami toksycznymi i żrącymi.ZALETY ODKURZACZA

 
 • unowocześniony filtr Cartridge, wzmocniony z powłoką „dont stick” 
 • innowacyjny system JetClean® do oczyszczania filtra
 • filtr o powierzchni 40.000 cm2 certyfikowany w klasie "M”
 • wlot śred. 50 mm pozwala na swobodny wlot powietrza i zmniejsza opór przepływu
 • turbiny odkurzacza do pracy cyklicznej
 • potencjałowanie – galwaniczne połączenie wszystkich elementów odkurzacza
 • wyłączniki niezależne
 • kontroler zabrudzenia filtra
 • silniki komutatorowe
 • stopień ochrony przeciwporażeniowej IP55  

BUDOWA I ZASTOSOWANIE


Zasilanie trzysilnikowego odkurzacza A027 oparte jest na turbinach komutatorowych. Silniki By-Pass to bardzo wytrzymałe, niezwykle ciche, wydajne i niezawodne rozwiązanie, będące świetnie przystosowanym do pracy naprzemiennej i cyklicznej nawet 24 godziny dziennie. Turbiny by-pass osiągają swoje najlepsze parametry gdy pracują na zmianę w różnych kombinacjach. Taki typ pracy eliminuje przegrzanie, zapewnia wielogodzinną pracę i utrzymuje silniki w dobrym stanie. Cechą charakterystyczną tego rodzaju zasilania jest niezależność silników. Niezależność ta wynika z ich konstrukcji oraz sposobie działania wraz z odkurzaczem. Każdy z zastosowanych trzech silników posiada dwa niezależne obiegi powietrza. Pierwszy do zasysania zanieczyszczeń, a drugi do chłodzenia silnika w trakcie jego pracy. Obiegi są od siebie fizycznie odseparowane, co uniemożliwiają przedostanie się zbieranym zanieczyszczeniom do rdzenia silnika. Niezależność silników wynika także z odrębności ich wyłączników i układów elektrycznych. Pozwala to na autonomiczne uruchomianie każdego silnika z osobna lub kilka w dowolnej kombinacji wg potrzeb operatora.
FILTRACJA
 

Odkurzacze linii M65 w standardzie posiadają filtr klasy M z certyfikatem BGIA. Filtr ten pokryty jest warstwą teflonu uniemożliwiającego pyłowi przywieranie do niego powierzchni, tzw. „dont stick”. Jako, że odkurzacz może pracować zarówno na mokro jak i na sucho, filtr jest odporny na wilgoć. Co więcej, jest on także odporny na tłuszcze i chemię. Zastosowane wytrzymałe antystatycznego włókna poliestrowe pozwalają na jego wielokrotne stosowanie. Konstrukcja, umieszczony w komorze filtra, filtr Cartridge oparta jest na umieszczeniu sporej powierzchni filtracji na niewielkiej przestrzeni. Z tego względu filtr będzie drożny również wtedy, gdy będzie brudny. Filtr Cartridge klasy M zatrzymuje cząstki do 1µ, chroniąc zarówno silnik odkurzacza jak i osoby pracujące wokół niego. 
CZYSZCZENIE FILTRA


Aby utrzymać pełną drożność filtra w model A027 został zamontowany system oczyszczania filtra JetClean© firmy/producenta Depureco. Dzięki różnicy ciśnień między wnętrzem odkurzacza, a jego otoczeniem, przy otworzeniu specjalnej klapki na komorze filtra wytworzy się przepływ powietrza strumieniem wstecznym. Zadaniem strumienia jest przejście przez filtr i usunięcie wszelkich zanieczyszczeń (pyłowych i nie) z jego powierzchni. Gniazdo wlotu JetClean® o średnicy 50 mm pozwala na swobodny wlot powietrza do odkurzacza i zmniejsza opór przepływu. Jest to szybki i bardzo skuteczny sposób czyszczenia filtra. Rozwiązanie to jest fantastyczne gdyż, w przeciwieństwie do otrząsacza manualnego, działa bez zatrzymywania silników! 


Odpowiednikiem A027 wyposażonym w manualny otrząsacz powietrza jest model A032TAN - link do produktu. 

DANE TECHNICZNE

 

 Parametry

Dane techniczne

 Model odkurzacza A027 A027-LP
 Certyfikat CE
 Moc 3,9 kW
 Zasilanie 230 V 1 N 50 Hz
 Rodzaj turbiny 3 x By-pass
 Podciśnienie 250 mBar
 Przepływ powietrza 570 m3/h
 Zbiornik 65 l worek Longopac
 Powierzchnia filtra 40.000 cm2
 Klasa filtra “M” class certified BGIA
 Materiał wykonania Stal malowana proszkowo
 Średnica przyłączenia Ø 70 mm
 Poziom natężenia dźwięku 72 dB
 Wymiary 66 x 80 x 130 cm 66 x 80 x 151 cm
 Waga 80 kg 70 kg
 
* Odkurzacze są sprzedawane bez osprzętu

 

Jest  możliwość dopasowania średnicy na 50
Akcesoria na życzenie klienta

Akcesoria Ø 40 mm do pracy na sucho i mokro.
Akcesoria standardowe do pracy na sucho i mokro w komplecie

 Wąż elastyczny EVA 3mb Ø 40 mm kompletny z zakończeniami 004.038
wąż D40 mm - akcesoria do odkurzaczy profesjonalnych
 Dwie rury stalowe gięte chromowane do zestawu Ø 40 mm kod 004.046
Rura gięta 2 sztuki D40 mm - akcesoria do odkurzaczy profesjonalnych
 Ssawa podłogowa na kołach z włosem do zestawu Ø 40 mm kod 004.331
Ssawa podłogowa z kołami na sucho D40 mm - akcesoria do odkurzaczy profesjonalnych
 Ssawa podłogowa z fartuchami gumowymi do zestawu Ø 40 mm  kod 004.326
Ssawa podłogowai na mokro D40 mm - akcesoria do odkurzaczy profesjonalnych
 Ssawa szczelinowa do zestawu D40 mm 004.421
Ssawa szczelinowa D40 mm - akcesoria do odkurzaczy profesjonalnych
 Ssawa okrągła z włosem do zestawu D40 mm 004.088
Ssawa okrągła z włosem D40 mm - akcesoria do odkurzaczy profesjonalnych

  
 


FILTRY
 

Filtr kieszeniowy standard  do odkurzacza depureco klasa filtracji M  kod P12256
Filtr kieszeniowy standard do odkurzacza depureco klasa filtracji M 
Filtr kartrydżowy - cartridge HEPA H14 do odkurzacza depureco klasa filtracji H14 kod P09870
Filtr kartrydżowy - cartridge HEPA do odkurzacza depureco klasa filtracji H14
Prezentacja odkurzacza z innowacyjnym systemem oczyszczania filtra JetClean®
 
 
Pozostałe produkty z kategorii
Odkurzacz przemysłowy na baterie akumulatorowe Q-BAT

Odkurzacz przemysłowy na baterie akumulatorowe Q-BAT

Q-BAT - unikatowy odkurzacz przemysłowy zasilany akumulatorami żelowymi o mocy 1,2 kW. Zdejmowany zbiornik o pojemności 80 lit.
Odkurzacz przemysłowy do zbierania wody MTP Biemmedue

Odkurzacz przemysłowy do zbierania wody MTP-MTX Biemmedue

Model ze zbiornikiem 115 litrów wykonany z polipropylenu lub stali nierdzewnej. Odkurzacz zasilany 3 silnikami o mocy 3,5 kW.
MT 40 jednofazowy odkurzacz przemysłowy do oleju INOX Biemmedue

MT 40 jednofazowy odkurzacz przemysłowy do oleju INOX Biemmedue

MT 40 - przemysłowy odkurzacz zasilany 3 silnikami by-pass o mocy 3,5 kW i zbiorniku o pojemności 80lit. z mechanizmem Sit-Down
Odkurzacz przemysłowy 130 litrów do zbierania wody z zaworem spustowym

Odkurzacz przemysłowy 130 litrów do zbierania wody z zaworem spustowym

Odkurzacz ze stali malowanej proszkowo marki Depureco zaprojektowany do pracy z dużą ilością cieczy ze zbiornikiem 130 lit. oraz przepływie powietrza 390 i 570 m3/h.
QT indukcyjny odkurzacz przemysłowy do pracy ciągłej sucho mokro Biemmedue

QT indukcyjny odkurzacz przemysłowy do pracy ciągłej sucho mokro Biemmedue

QT model indukcyjny 3kW 1-ph lub 3-ph ze ściąganym zbiornikiem 80lit. do łatwego transportu. Odkurzacz do zanieczyszczeń stałych i ciekłych z wężem spustowym.
Wszystkie prawa zastrzeżone CLEANEA - 2021