Strona główna » Odkurzacze przemysłowe » Odkurzacze ekstrakcyjne do prania

Odkurzacze ekstrakcyjne do prania

Rynek odkurzaczy zakładowych ciągle się rozwija i powstają ich nowe podgrupy i kategorie. Wybór odpowiedniego odkurzacza staje się coraz bardziej zagmatwany. Wychodząc Państwu naprzeciw, staramy się na naszej stronie wydzielić je jak najbardziej przejrzyście i wspomóc naszą ekspertyzą.


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Produkty
EX 40 odkurzacz ekstrakcyjny Biemmedue profesjonalny do prania stal nierdzewna

EX 40 odkurzacz ekstrakcyjny Biemmedue profesjonalny do prania stal nierdzewna

EX 40 M - odkurzacz jednosilnikowy do prania dywanów i tapicerek, pojemność zbiornika INOX 40 lit. i przepływ powietrza 180 m3/h. Jednoczesne oczyszczanie i osuszanie powierzchni.

EX 80 odkurzacz ekstrakcyjny Biemmedue dwusilnikowy do prania polipropylen

EX 80 odkurzacz ekstrakcyjny Biemmedue dwusilnikowy do prania polipropylen

EX 80 P - pojemność 80 lit., moc 2400 W + 65 W pompa Model dwusilnikowy przeznaczony do długiego prania dywanów, materacy, wnętrz samochodów. 

EX 80 odkurzacz ekstrakcyjny Biemmedue dwu-silnikowy do prania stal nierdzewna

EX 80 odkurzacz ekstrakcyjny Biemmedue dwu-silnikowy do prania stal nierdzewna

EX 80  - odkurzacz do prania obić mebli, dywanów i tapicerek samochodowych o pojemności 80 litrów i mocy 2,4 kW Plus 65 W Pompa


odkurzacze ekstrakcyjne do prania

Co to jest odkurzacz ekstrakcyjny?

Odkurzacze ekstrakcyjne zwane inaczej piorącymi, lub po prostu do prania, są specjalnie zaprojektowanymi urządzeniami do oczyszczania powierzchni tekstylnych, niemogących być zanurzanymi w wodzie. Specjalna pompa ciśnieniowa w głowicy podaje poprzez wąż roztwór detergentu do ssawy, która w tej samej chwili natryskuje oraz odsysa ciecz z czyszczonego obszaru. Odkurzacz ekstrakcyjny to jeden z bardziej niezbędnych urządzeń na rynku dla coraz bardziej pożądanych usług sprzątania. Firmy oferujące takie usługi potrzebują jak najlepszego sprzętu, aby wykonać je na jak najlepszym poziomie. Odkurzacz piorący jest przeznaczony do czyszczenia wszelkich tapicerek, dywanów, foteli, kanap, wnętrz samochodów i materacy. To urządzenie niezbędne wszędzie tam, gdzie głębokie wynikanie wody jest surowo zakazane i konieczne jest czyszczenie powierzchniowe.

Profesjonalny, proekologiczny, niezawodny i niekomplikowany – to przymiotniki, które idealnie opisują dostępne w firmie Cleanea odkurzacze ekstrakcyjne do prania. Warto podkreślić, że urządzenia te wpływają na bardziej efektywne usuwanie siedzisk zarazków, bakterii oraz innych alergenów, mnożących się na różnego rodzaju powierzchniach.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu