infolinia 501 176 369
  • Slider
  • Slider 2
  • slider1
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
0123456
0
» Profesjonalne Myjki Ciśnieniowe IPC - Cechy

Profesjonalne Myjki Ciśnieniowe IPC - Cechy

 alt
Power Pump: głównymi cechami pomp z wałem korbowym są doskonała wydajność, odporność na szok termiczny, długa żywotność i łatwość konserwacji.
alt
Axial Pump: głównymi cechami tych pomp jest ich doskonała konstrukcja. Stalowe komponenty, ceramiczne tłoki, aluminiowe lub mosiężne głowice znakomicie poprawiają wydajność pompy. Urządzenie pozbawione jest drgań oraz nadmiernego hałasu.
 alt
Power Boil: najnowszy kocioł grzewczy IPC o dużej wydajności. Zaprojektowany z myślą o długoletniej pracy, cylindry oraz komponenty wewnętrzne wykonane w całości ze stali nierdzewnej. Wężownice dwubiegowe wykonane są z rur odpornych na korozję i utlenianie.
 alt
By Pass: kiedy pistolet jest zamknięty, woda krąży w pompie. Bardzo często system jest połączony z zaworem termostatycznym, aby uniknąć nadmiernego nagrzania wody, która mogłaby uszkodzić uszczelnienia pompy.
 alt
Immediate Total Stop: zdalne sterowanie wyłączające urządzenie w momencie zamknięcia pistoletu.
 alt
Delayed Total Stop: system bezpieczeństwa, który wyłącza urządzenie automatycznie po 30 minutach bezczynności i włącza je kiedy uruchomiony zostanie pistolet.
 alt
Intelligent Total Stop: po 10 minutach nie używania urządzenia, przenosi je w stan uśpienia i wznawia działanie w momencie naciśnięcia pistoletu. Po 18 min. uśpienia, system wyłącza myjkę całkowicie. System ostrzega o wycieku wody, gdy skończy się paliwo lub środek zmiękczający wodę.
 alt
Control system ST: - Safety Stop - system bezpieczeństwa, który wyłącza urządzenie automatycznie po 3 długich przerwach w pracy myjki lub w przypadku wycieku wody z maszyny lub przy zaniku wody zasilającej.
 alt
Electric Induction Motors: (Elektryczne Silniki Indukcyjne) 4-biegunowy (1400obr/min) lub 2-biegunowy (2800obr/min), chłodzony powietrzem, przystosowany do pracy ciągłej, zabezpieczony wyłącznikiem termicznym - bezobsługowy.
 alt
Eco Mode: tryb specjalnej regulacji temperatury, który pozwala na znaczne zmniejszenie emisji spalin i zużycia paliwa.
 

Przejdź do strony głównej
Wszystkie prawa zastrzeżone CLEANEA - 2019