infolinia 501 176 369
wyszukiwanie zaawansowane
  • Slider 2
  • Slider
  • slider1
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
0123456
0
Strona główna » Techo-porady

Techo-porady

Budowa i użyteczność myjek ciśnieniowych

01-02-2022Wyświetleń: 105
Budowa i użyteczność myjek ciśnieniowych

Oczyszczanie powierzchni za pomocą wody podciśnieniem nikogo już nie zaskakuje. Myjki ciśnieniowe stały się powszechnym urządzeniem do utrzymania czystości w domach i w miejscach pracy i jednocześnie pozwalająca na zmniejszenie zużycia wody. Dobór odpowiedniej myjki do przeznaczonych jej prac nie jest jednak łatwy. Mają zróżnicowane ciśnienia robocze, moc, wydajność i temperaturę wody. Odpowiednio dobrany model urządzenia pozwoli znacznie skrócić czas spędzony na sprzątaniu i ułatwi utrzymanie nawet w najdalszych zakamarkach linii produkcyjnej.

Przeczytaj całość

Specjalistyczne odkurzacze do stref zagrożenia ATEX

22-10-2020Wyświetleń: 1206
Specjalistyczne odkurzacze do stref zagrożenia ATEXOdkurzacze do stref zagrożonych wybuchem ATEX 22 – 21 – 2  to specjalnie zaprojektowane modele, aby przezwyciężać zagrożenia niesione przez drobne pyły i aby zapewnić najwyższy poziom ochrony podczas czyszczenia lub usuwania zebranego pyłu. Odkurzacze zasilane silnikami bezszczotkowymi lub indukcyjnymi turbinami oraz wyposażone w akcesoria przewodzące do ograniczenia (wyeliminowania) okoliczności zagrożenia zdrowia lub/i życia operatora.
Przeczytaj całość

Odkurzacze do pracy z olejem, chłodziwami i z separacją wiórów

19-10-2020Wyświetleń: 453
Odkurzacze do pracy z olejem, chłodziwami i z separacją wiórów

Usunięcie niewielkiej ilości oleju, smaru lub chłodziwa nie jest skomplikowane. Ale gdy ta ilość wzrasta, tworzy się już z tego problem. W takich przypadkach najlepiej jest mieć pod ręką odkurzacz stworzony stricte do pracy z takimi substancjami. Przedstawiamy specyfikę unikatowego działu odkurzaczy do pracy z olejami i chłodziwami oraz możliwe rozwiązania dla przemysłu.

Przeczytaj całość

ARTYKUŁ W GAZECIE Odkurzacze do zadań specjalnych - profesjonalne odkurzacze dla przemysłu i biznesu

03-09-2020Wyświetleń: 749
ARTYKUŁ W GAZECIE  Odkurzacze do zadań specjalnych - profesjonalne odkurzacze dla przemysłu i biznesuFirma Cleanea została poproszona o wyjaśnienie specyfiki niszowego rynku odkurzaczy przemysłowych. Odkurzacze zakładowe w zależności od wybranego modelu mogą być używane od hotelu przez sprzątanie przemysłowe i linię produkcyjną, aż po hutę żelaza. Artykuł przedstawia podział odkurzaczy, ich możliwość zbierania wszelkich zanieczyszczeń oraz przystosowanie do swojej szczególnej pracy.
Przeczytaj całość

Jaki najlepiej dobrać odkurzacz przemysłowy

14-02-2016Wyświetleń: 2916
Jaki najlepiej dobrać odkurzacz przemysłowyPrawdą jest, że właściwe dobranie odkurzacza przemysłowego nie jest takie łatwe. Na rynku występuje wiele modeli wyposażonych w różne funkcje i nieskończoną ilość opcji dodatkowych. Odpowiedni model odkurzacza sprawi, że czyszczenie zakładu pracy zmieni się z udręki, w czynność niemalże relaksującą. 
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
Wszystkie prawa zastrzeżone CLEANEA - 2022