Strona główna » Firma Biemmedue

Firma Biemmedue

BIEMMEDUE spa, założona w 1979 roku, jest wiodącym światowym projektantem i producentem grzejników, profesjonalnych osuszaczy, odkurzaczy przemysłowych, myjek wysokociśnieniowych oraz maszyn czyszczących. Siedziba znajduje się w Cherasco (północnych Włoszech, niedaleko Turynu i Mediolanu ), gdzie projektujemy i produkujemy grzejniki arcotherm i profesjonalne osuszacze arcodry na 25.000 m2 fabryki. Produkty są wytwarzane i montowane na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych. Urządzenia ciśnieniowe i zamiatarki bateryjne są  projektowane i produkowane w oddzielnym zakładzie w Summaga di Portogruaro (w prowincji Wenecja), podczas gdy odkurzacze przemysłowe, odkurzacze profesjonalne i maszyny jednotarczowe są projektowane i montowane w naszym zakładzie Codogno (w prowincji Lodi).  
BIEMMEDUE ma wiele mocnych punktów, w tym najnowocześniejsze biuro projektowania technicznego z wykorzystaniem systemów CAD-CAM oraz laboratoria badawcze z wyrafinowanym systemem urządzeń kontroli produkcji ze stałym monitorowaniem wszystkich etapów procesu produkcji oraz szybkie i elastyczne dostosowanie się do potrzeb naszych klientów.  Magazyny w pełni są zaopatrzone w gotowe produkty komponenty i części zamienne aby zagwarantować wysyłki w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia. Stosujemy surowe procedury kontroli jakości i zgodności z rygorystycznymi międzynarodowymi standardami produkcji i bezpieczeństwa.

BIEMMEDUE ma sprawny i pomocny zespół ponad 120 specjalistów.
 
Nasz Dział Obsługi Klienta  pracuje z klientami, słucha ich potrzeb i sugestii. Proponuje ukierunkowane oraz najnowocześniejsze rozwiązania dla każdego sektora. Nasz dobrze zorganizowany Dział Szkolenia i Obsługi technicznej zapewnia klientom bezpośrednie połączenie szkolenia, instalacji, uruchomienia i konserwacji wszystkich produktów.

To dlatego BIEMMEDUE jest jednym z największych światowych  producentów tego typu sprzętu.
 
alt
 
 
 
Firma Biemmedue Katowice
 
alt

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu