Strona główna » Odkurzacz przemysłowy EVAC z pompą zanurzeniową

Odkurzacz przemysłowy EVAC z pompą zanurzeniową

Odkurzacz z pompą zanurzeniową to wydajne urządzenie o dużej mocy i wszechstronnym użyciu – przeznaczone do zastosowania profesjonalnego oraz prywatnego. Wysoka wydajność sprawia, że zarówno odkurzanie przemysłowe, jak i wypompowywanie wody przebiegają szybko, a także sprawnie.

 

Skuteczny odkurzacz z pompą do pracy w trudnych warunkach

 

Odkurzacz z pompą umożliwia usunięcie zalegającej wody oraz innych niepalnych płynów o różnym stopniu zanieczyszczenia. Specjalistyczne filtry, zastosowane w systemie, skutecznie chronią urządzenie przed zanieczyszczeniami. Poza odpompowywaniem wody z powodzeniem można go również używać jako klasyczny odkurzacz przemysłowy. Urządzenie to doskonale sprawdzi się nawet w trudnych i wymagających warunkach.

Odkurzacz z pompą zanurzeniową

Urządzenie to pozwala na szybkie, a zarazem skuteczne usuwanie większych ilości wody przy pracy, dlatego znakomicie sprawdzi się np. przy czyszczeniu oczek wodnych bądź basenów. W dodatku wykorzystuje się je także do efektywnego pozbycia się niepalnych płynów o różnym stopniu zanieczyszczenia – nie trzeba obawiać się, że zabrudzenie wciągnięte wraz z cieczą uszkodzi mechanizm pompy. Co więcej, oferowany przez nas odkurzacz z pompą zanurzeniową wyróżnia się znakomitą wydajnością działania, prostą obsługą, jak również uniwersalnością zastosowania.

Czym wyróżnia się odkurzacz z pompą zanurzeniową?

  • Świetną wydajnością oraz skutecznością działania,
  • wszechstronnością zastosowania – urządzenie to znakomicie sprawdzi się w osuszaniu zalanych obszarów czy w opróżnianiu zbiorników,
  • wysoką klasą wykonania.

Proponowany przez nas odkurzacz z pompą zanurzeniową znajdzie swoje zastosowanie m.in. w halach przemysłowych czy magazynach. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu