Strona główna » Odkurzacze przemysłowe » Separatory do odkurzaczy » Separator cyklonowy na nogach 200 lub 600 litrów do worków BAG mobilny
Opis produktu
Zastosowanie
Klipy filmowe (3)
Galeria
Pozostałe produkty z kategorii

Separator cyklonowy na nogach 200 lub 600 litrów do worków BAG mobilny

Separator cyklonowy 200/600 litrów
Separator cyklonowy na nogach 200 lub 600 litrów do worków BAG mobilnySeparator cyklonowy na nogach 200 lub 600 litrów do worków BAG mobilnySeparator cyklonowy na nogach 200 lub 600 litrów do worków BAG mobilnySeparator cyklonowy na nogach 200 lub 600 litrów do worków BAG mobilny zaworySeparator cyklonowy na nogach 200 lub 600 litrów do worków BAG mobilny zawory torex

Producent: Producent

Certyfikat: Certyfikat

Dostępność: Dostępny

Stan produktu: Nowy

Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta:
Opis produktu
Separator cyklonowy z ramą do podwieszania worków BigBag przeznaczony do współpracy z odkurzaczami mobilnymi lub centralnymi systemami odkurzania. Podciśnienie podane z odkurzacza wytwarza próżnię w separatorze co umożliwia zbierania pyłów, granulatów, wióró lub większych odpadów do zbiornika. System cyklonowy w separatorze w bardzo wydajny sposób oddziela powietrze od zbieranego materiału. W przypadku lotnych pyłów jego sprawność to ok. 85%, natomiast w przypadku cięższych materiałów jak ciężkie pyły, granulaty, wióry lub większe odpady sprawność dochodzi do 100%.
Zebrany materiał poprzez styczny do okręgu wlot o dużej średnicy 100 mm pozwala na swobodny wlot powietrza do odkurzacza i zmniejsza wewnętrzny opór oraz powoduje uporządkowany ruch powietrza w odkurzaczu. Natomiast wewnętrzny separator cyklonowy współdziałając z stycznym do okręgu wlotem wytwarza efekt cyklonowy. Dzięki temu rozwiązania siła odśrodkowa spycha pyły na zewnątrz powodując ich hamowanie na ścianach zbiornika i opadanie w dół w kierunku leja zsypowego. Do leja zamocowany jest jeden z dostępnych zaworów rozładunkowych w celu opróżnienia separatora.
Zastosowanie
alt
Klipy filmowe (3)
SEPARATOR
ZAWÓR MOTYLKOWY
CZYSZCENIE FILTRA
Galeria
Separator cyklonowy na nogach 200 lub 600 litrów do worków BAG mobilny
Separator cyklonowy na nogach 200 lub 600 litrów do worków BAG mobilny
Separator cyklonowy na nogach 200 lub 600 litrów do worków BAG mobilny zawory
Separator cyklonowy na nogach 200 lub 600 litrów do worków BAG mobilny zawory torex
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu