Strona główna » Nowości » Wyjątkowo silny SM 70 BAC odkurzacz 3 silnikowy

Wyjątkowo silny SM 70 BAC odkurzacz 3 silnikowy

Data dodania: 15-12-2017 Wyświetleń: 2398
Profesjonalny odkurzacz trzysilnikowe ze zbiornikiem 70 lit. przystosowany pracy na sucho jak i na mokro. Odkurzacz jest łatwy w użytkowaniu i konserwacji ze względu na zastosowane materiały i funkcje. SM 70 BAC zasilany jest 3 silnikami by-pass, co wpływa na bardzo wysoką wartość przepływu. Siła ta powala mu pracować przy pracach remontowych, budowlanych, a także przy liniach fabrycznych.


Najsilniejszy odkurzacz
3 silnikowy INOX sucho mokro ze stelażem
SM 70 BAC

Przepływ 780 m3/h
 

Profesjonalny odkurzacz jednofazowy SM 70 4HP BAC to odkurzacz jednofazowy 230V zasilany trzema silnikami by-pass o realnej pojemności zbiornika 65L. Zbiornik jest wykonany ze stali nierdzewnej AISI 430 - materiału odpornego  mechaniczne.

Model jest łatwy w utrzymaniu czystości, nie pęka oraz wytrzymuje wysoką temperaturę. Jego prostota w użytkowaniu wynika z łożyskowanych kół oraz uchwytu na wygodnym poziomie. Elementy te niezwykle ułatwiają transport odkurzacza w momencie gdy zbiornik jest pełny. 

Odkurzacz SM 70 posiada mechanizm uchylny opróżniania zbiornika dla łatwego pozbywania się zarówno sypkiej, jaki płynnej zawartości. Jest to solidnie wykonany odkurzacz włoskiego pochodzenia, który znacząco poprawia jakość miejsca pracy oraz obniża czas spędzony na sprzątaniu. Wszystko to ma wpływ na lepsze wyniki pracy.

Niezwykle silny odkurzacz profesjonalny trzysilnikowy SM 70 4HP BAC, występuje również w wersji o nieco obniżonej mocy. Firma Biemmedue Cleanea jest oficjalnym importerem marki na Polskę), wprowadziła model dwusilnikowy dla tych klientów, którzy chcą cieszyć się dużą pojemnością odkurzacza ale zanieczyszczenia powstałe w wyniku wykonywanych prac nie są znaczne lub/i ciężkie. Więcej o obu modelach w zakładce produktu.
alt

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Nowości
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu