Filtry do odkurzaczy przemysłowych

Odkurzają Państwo magazyn, warsztat lub zakład produkcyjny? Warto zaopatrzyć się w specjalny filtr do odkurzacza przemysłowego, dzięki któremu wyeliminuje się z pomieszczenia wszystkie drobnoustroje. Cząsteczki kurzu, bakterie i pyłki pozostaną w filtrze, dlatego sprzątanie przyniesie rewelacyjne efekty. Nie tylko odkurzycie większe pozostałości, takie jak wióry czy piasek, ale też zadbacie o to, by w powietrzu nie unosił się nieprzyjemny kurz. Jest to szczególnie ważne w miejscach, gdzie pracują też inne osoby, a także gdy drobne zabrudzenia mogą zakłócić pracę (np. po lakierowaniu samochodu). Nasze filtry dostępne są w kilku kształtach. To niezwykle wytrzymałe, a przede wszystkim skuteczne produkty!

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Produkty
Filtr do odkurzacza
  • Dostępność: Dostępny

Filtr do odkurzacza

 
Filtr HEPA do odkurzacza przemysłowego
  • Dostępność: Dostępny

Filtr HEPA do odkurzacza przemysłowego

   
Nylonowy filtr ochronny do odkurzacza
  • Dostępność: Dostępny

Nylonowy filtr ochronny do odkurzacza

   

Odporny na wysoką temperaturę filtr do odkurzacza przemysłowego

W naszym asortymencie znajdą Państwo różnego rodzaju filtry do odkurzacza przemysłowego. Do wyboru są m.in. modele samoczyszczące o dużej powierzchni czy te nylonowe. Czym się one wyróżniają? Przede wszystkim odpornością na działanie wysokich temperatur, trwałością, jak również skutecznością działania. Filtry do odkurzaczy są odpowiedzialne za pochłanianie pyłków, drobin, a także kurzu, dlatego są one tak ważne. W naszej ofercie dostępny jest również wysokoskuteczny filtr HEPA, który usuwa niemal 100% cząstek unoszących się w powietrzu – znakomicie poradzi sobie z kurzem, roztoczami, bakteriami, a nawet pleśnią!
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu