Strona główna » Nowości » Najmniejszy odkurzacz do chłodziwa z separacją wiórów

Najmniejszy odkurzacz do chłodziwa z separacją wiórów

Data dodania: 21-08-2016 Wyświetleń: 2594
Odkurzacz Maxim 40 M OIL to model sensu stricte zaprojektowany do pracy z olejami i chłodziwem. Zbiornik wykonany ze stali i głowica zasilana silnikiem by-pass. To idealny odkurzacz do zbierania sporadycznych tłustych zanieczyszczeń z opcją oddzielania wciąganego oleju od zanieczyszczeń dzięki zastosowanemu koszo-filtrowi. MAXIM M OIL najlepiej nadaje się do czyszczenia warsztatów i mniejszych linii produkcyjnych.


Najmniejszy odkurzacz profesjonalny Maxim 40 OIL do oleju chłodziwa z separacją wiórów i opiłkówProfesjonalny odkurzacz silnikowy przeznaczony do prac związanych z odsysaniem chłodziwa lub/i oleju wraz z zabrudzeniami stałymi takimi jak wióry metalu, tworzyw sztucznych, cząstki stałe metalowe czy wszelkiego typu granulaty.

Dzięki odpowiedniej konstrukcji, wlocie od góry i zastosowaniu koszo-filtra wykonanego z blachy perforowanej o prześwicie 28% w odkurzaczu następuje separacja części stałych, które wpadają do koszo-filtra, a ciecze opadają na dno zbiornika. Zbierane części stałe można wyjąć z odkurzacza unosząc głowice i wyjmując koszo-filtr, chłodziwo lub olej znajduję się w dolnej części zbiornika. Tak oddzielone zanieczyszczenia mogą być użyte do ponownie do procesu produkcji.

Odkurzacz MAXIM 40 M OIL jest często używany w warsztatach rzemieślniczych oraz przy liniach produkcyjnych części motoryzacyjnych gdzie wiele elementów musi przejść kąpiel olejową. Włoski producent Biemmedue, wyszedł naprzeciw wysokiemu popytowi na ten model odkurzacza i stworzył wersję powiększoną. Czterdziestolitrowy zbiornik został zastąpiony zbiornikiem na 70 lit. MAXIM 70 M OIL nadaje się wszędzie tam gdzie ilość zbieranego oleju jest relatywnie duża.

Więcej o tych modelach w naszych zakładkach: MAXIM 40 M OIL oraz MAXIM 70 M OIL.
alt

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Nowości
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu