infolinia 501 176 369
wyszukiwanie zaawansowane
  • Slider 2
  • Slider
  • slider1
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
0123456
0
Strona główna » Nowości

Nowości

Dezynfekcja parą

12-10-2020Wyświetleń: 234
Dezynfekcja parą

Parownice są skutecznym narzędziem termicznym do czyszczenia i dezynfekcji, które jednocześnie znacząco ogranicza wykorzystywanie środków chemicznych. W czasach gdy czynności te są najważniejszą częścią naszego codziennego życia prywatnego i zawodowego, dobrze jest wiedzieć dlaczego powinniśmy zastanowić się nad uzupełnieniem obiektu w parownicę.

Przeczytaj całość

Odkurzacz przemysłowy wysokoprzepływowy do strefy zagrożonej

16-03-2020Wyświetleń: 1521
Odkurzacz przemysłowy wysokoprzepływowy do strefy zagrożonejNajnowszej generacji odkurzacz przemysłowy indukcyjny napędzany turbiną łopatkową i osiągający niespotykanie wysoki przepływ 2700 m3/h. Odkurzacz występujący w wersji standardowej oraz wersji dopuszczonej do pracy w strefie zagrożonej wybuchem ATEX Z22. Odkurzacz malowany proszkowo i zachowujący pełną ekwipotencjalizację.
Przeczytaj całość

Wyjątkowo silny SM 70 BAC odkurzacz 3 silnikowy

15-12-2017Wyświetleń: 1867
Wyjątkowo silny SM 70 BAC odkurzacz 3 silnikowyProfesjonalny odkurzacz trzysilnikowe ze zbiornikiem 70 lit. przystosowany pracy na sucho jak i na mokro. Odkurzacz jest łatwy w użytkowaniu i konserwacji ze względu na zastosowane materiały i funkcje. SM 70 BAC zasilany jest 3 silnikami by-pass, co wpływa na bardzo wysoką wartość przepływu. Siła ta powala mu pracować przy pracach remontowych, budowlanych, a także przy liniach fabrycznych.
Przeczytaj całość

Najmniejszy odkurzacz do chłodziwa z separacją wiórów

21-08-2016Wyświetleń: 1979
Najmniejszy odkurzacz do chłodziwa z separacją wiórówOdkurzacz Maxim 40 M OIL to model sensu stricte zaprojektowany do pracy z olejami i chłodziwem. Zbiornik wykonany ze stali i głowica zasilana silnikiem by-pass. To idealny odkurzacz do zbierania sporadycznych tłustych zanieczyszczeń z opcją oddzielania wciąganego oleju od zanieczyszczeń dzięki zastosowanemu koszo-filtrowi. MAXIM M OIL najlepiej nadaje się do czyszczenia warsztatów i mniejszych linii produkcyjnych.
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
Wszystkie prawa zastrzeżone CLEANEA - 2021