Strona główna » Nowości » Odkurzacz przemysłowy wysokoprzepływowy do strefy zagrożonej

Odkurzacz przemysłowy wysokoprzepływowy do strefy zagrożonej

Data dodania: 16-03-2020 Wyświetleń: 2183
Najnowszej generacji odkurzacz przemysłowy indukcyjny napędzany turbiną łopatkową i osiągający niespotykanie wysoki przepływ 2700 m3/h. Odkurzacz występujący w wersji standardowej oraz wersji dopuszczonej do pracy w strefie zagrożonej wybuchem ATEX Z22. Odkurzacz malowany proszkowo i zachowujący pełną ekwipotencjalizację.


Odkurzacz przemysłowy A1199 przeznaczony do strefy zagrożonej ATEX 22 o niespotykanie wysokim przepływie powietrza 2.700 m3/h.

 
Odkurzacz przemysłowy wysokoprzepływowy
 
Wychodząc na przeciw potrzebom klientów, firma Depureco stworzyła linię odkurzaczy o niestandardowo wysokim przepływie powietrza. W linii tej mieszczą się 3 modele odkurzaczy do pracy w standardowych warunkach pracy oraz 3 modele zaprojektowane i wykonane wg wytycznych ATEX Z22. 

Odkurzacz A1199 zasilany jest turbiną łopatkową z certyfikatem do gazu i pyłu o mocy 5,5kW. Jego konstrukcja zapewnia wysoki przepływ, zachowując niskie podciśnienie. Tymczasem zbiornik o pojemności 175 litrów pozwala na wielogodzinną pracę. Wlot odkurz
acza Ø 200 mm jest zaprojektowany do współpracy z szeroką gamą różnych systemów odciągu montowanych przy liniach produkcyjnych. Ale jest to tylko jedno z dziesiątek możliwych zastosować.

Więcej informacji o tym niezwykłym modelu odkurzacza w zakładce produktu. Na każde dodatkowe pytania, w tym wycenę zapraszamy na naszą infolinię:
501 176 369 lub (32) 203 21 93.
 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Nowości
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu