infolinia 501 176 369
wyszukiwanie zaawansowane
 • Slider 2
 • Slider
 • slider1
 • Slider
 • Slider
 • Slider
 • Slider
0123456
0
Strona główna » Odkurzacze przemysłowe » Odkurzacze ekstrakcyjne do prania » EX 80 odkurzacz ekstrakcyjny Biemmedue dwu-silnikowy do prania stal nierdzewna
EX 80 odkurzacz ekstrakcyjny Biemmedue dwu-silnikowy do prania stal nierdzewnaEX 80 odkurzacz ekstrakcyjny Biemmedue dwu-silnikowy do prania stal nierdzewna praca
EX 80 odkurzacz ekstrakcyjny Biemmedue dwu-silnikowy do prania stal nierdzewnaEX 80 odkurzacz ekstrakcyjny Biemmedue dwu-silnikowy do prania stal nierdzewna praca

EX 80 odkurzacz ekstrakcyjny Biemmedue dwu-silnikowy do prania stal nierdzewna

Stan produktu: Nowy

Producent:

Filtry klasy L i HEPA:

Produkt:

Certyfikat:


Ceny widoczne po zalogowaniu

 • Opis produktu
 • Do pobrania (1)


Odkurzacz dwu-silnikowy do prania tapicerek ze zbiornikiem 80 lit. ze polipropylenu wysokiej gęstości. EX 80 P ECO to odkurzacz ekstrakcyjny zaprojektowany do oczyszczania nawet najbrudniejszych dywanów, wykładzin, obić mebli, materacy czy podsufitek samochodowych. Model ten łączy w sobie zalety odkurzacza do pracy sucho-mokro z urządzeniem piorącym. W głowicy zastała zainstalowana pompa ciśnieniowa Ulka, która poprzez system wężyków podaje do ssawy uniwersalnej roztwór wody i detergentu. Oczyszczanie powierzchni następuje jednocześnie z jej suszeniem. Powierzchnia jest w jednym momencie nawadniana, czyszczona, a ciecze zostają odciągnięte. Odkurzacz posiada duży 80 lit zbiornik, pozwalający na wielogodzinną pracę bez potrzeby jego opróżniania. Osadzony jest na polipropylenowym siedzisku do którego zamontowane są 2 koła skrętne oraz 2 duże koła stabilizujące. Opróżnianie zbiornika jest niezwykle prostą operacją, dzięki zamontowanemu w standardzie odkurzacza wężowi spustowemu. Przed zalaniem silników by-pass, EX 80 posiada pływak, który blokuje dopływ cieczy. Model zasilany jest mocnym silnikiem, który dzięki swojemu dużemu przepływowi pozostawia czyszczoną powierzchnię prawie suchą. Przez zużywanie małej ilości wody i ograniczonej ilości detergentu odkurzacze piorące są rozwiązaniem niezwykle proekologicznym.

 

ZALETY ODKURZACZA

 

 • Duży przepływ powietrza 430 m3/h
 • Profesjonalna pompa ciśnieniowa firmy Ulka
 • Zbiornik 80 L stal nie INOX
 • Praca odkurzacza mokro i sucho
 • Pływak zabezpieczający przed przepełnieniem
 • Turbiny By-pass
 • Wygaszacz piany
 • W komplecie zestaw profesjonalnych akcesoriów Ø 40mm
 

GŁOWICAProfesjonalny odkurzacz ekstrakcyjny zasilany jest silnikiem komutatorowymi typu By-Pass i Zaprojektowany do pracy cyklicznej i naprzemiennej. Silniki są ciche, wydajne i niezawodne. Silnik by-pass posiada dwa niezależne obiegi powietrza - jeden przeznaczony jest do prania w pracy na mokro lub zbierania zanieczyszczeń w pracy na sucho, podczas gdy drugi obieg chłodzi silnik. Te fizycznie odseparowane od siebie obiegi nie pozwalają zbieranym zabrudzeniom przedostać się do rdzenia silnika. Takie rozwiązanie daj operatorowi możliwość długiej i bezawaryjnej pracy odkurzacza EX 80 P ECO. Mocny silnik i duży przepływ powietrza umożliwia pozostawienie pranej powierzchni praktycznie suchej tuż po zakończonej czynności.

 

Pomiędzy silnikami, a zbiornikiem we wszystkich modelach odkurzaczy profesjonalnych znajdują się pływak i filtr piankowy (zwany również wygaszaczem piany). Elementy te mają za zadanie zatrzymać ciecze i pianę w trakcie pracy na mokro. Rozwiązanie to nie pozwala na ich przedostanie się do silnika i tym samym zalaniem go. Założony na koszu pływaka, filtr piankowy pozwala pianie na nim swobodnie osiadać, a później skraplać się. Są to bardzo ważne i praktyczne środki zabezpieczające przy pracy z chemią i płynami pianującymi. 

FILTRACJA
Pomimo przeznaczenia odkurzacza do prania ekstrakcyjnego, posiada on na wyposażeniu standardowym filtr z mocnej włókniny poliestrowej. Filtr do pracy na sucho osadzony jest na polipropylenowym kołnierzu, co pozwala na jego łatwy montaż i demontaż w celu jego oczyszczenia lub w późnej fazie eksploatacji – jego wymiany. Filtr odkurzaczy piorących EX tak samo jak tych przeznaczonych do praco ogólnych również jest wielorazowego użytku. Jest on odporny na wilgoć oraz posiada stopień filtracji "L" 3µ. Aby przedłużyć żywotność filtra należy go regularnie oczyszczać. Można to zrobić otrzepując go, przedmuchując albo czyszcząc na sucho lub na mokro. Worek jednorazowy dla oprawienia estetyki pracy dostępny jest również i przy tych modelach. Rozwiązanie to jeszcze bardziej ułatwia opróżnianie zbiornika.

 

DANE TECHNICZNE 

 
 Model Biemmedue EX 80 M Eco 
 Kod  008.317
 Zasilanie 230 V  50 Hz
 Moc 2800 + 65 W
 Przepływ 430 m3/h
 Podciśnienie 250 mBar
 Głośność 78 dBA
 Pojemność zbiornika 80 l
 Materiał zbiornika INOX
 Typ silnika By-pass
 Średnica akcesorii Ø 40
 Stopień ochrony IP 44
 Waga 25,2 kg
 Wymiary 46 x 65 x 98 cm
 • Broszura informacyjno - techniczna Broszura informacyjno - techniczna zawiera parametry sprzętu jego części oraz zdjęcia i wyposażenie dodatkowe dotyczące grupy odkurzaczy.
Pozostałe produkty z kategorii
EX 80 odkurzacz ekstrakcyjny Biemmedue dwusilnikowy do prania polipropylen

EX 80 odkurzacz ekstrakcyjny Biemmedue dwusilnikowy do prania polipropylen

EX 80 P - pojemność 80 lit., moc 2800 W. Model dwusilnikowy przeznaczony do długiego prania dywanów, materacy, wnętrz samochodów. 
EX 40 odkurzacz ekstrakcyjny Biemmedue profesjonalny do prania stal nierdzewna

EX 40 odkurzacz ekstrakcyjny Biemmedue profesjonalny do prania stal nierdzewna

EX 40 M - odkurzacz jednosilnikowy do prania dywanów i tapicerek, pojemność zbiornika INOX 40 lit. i przepływ powietrza 198m3/h. Jednoczesne oczyszczanie i osuszanie powierzchni.
Wszystkie prawa zastrzeżone CLEANEA - 2021