infolinia 501 176 369
wyszukiwanie zaawansowane
 • Slider 2
 • Slider
 • slider1
 • Slider
 • Slider
 • Slider
 • Slider
0123456
0
Strona główna » Odkurzacze przemysłowe » Odkurzacze ekstrakcyjne do prania » EX 80 odkurzacz ekstrakcyjny Biemmedue dwusilnikowy do prania polipropylen
EX 80 odkurzacz ekstrakcyjny Biemmedue dwusilnikowy do prania polipropylenEX 80 odkurzacz ekstrakcyjny Biemmedue dwusilnikowy do prania polipropylen praca
EX 80 odkurzacz ekstrakcyjny Biemmedue dwusilnikowy do prania polipropylenEX 80 odkurzacz ekstrakcyjny Biemmedue dwusilnikowy do prania polipropylen praca

EX 80 odkurzacz ekstrakcyjny Biemmedue dwusilnikowy do prania polipropylen

Stan produktu: Nowy

Producent:

Filtry klasy L i HEPA:

Produkt:

Certyfikat:


Ceny widoczne po zalogowaniu

 • Opis produktu
 • Do pobrania (1)

Odkurzacz ekstrakcyjny dwu-silnikowy ze zbiornikiem 80 lit. ze stali nierdzewnej AISI 430. Odkurzacz EX 80 M ECO to efektywne i proekologiczne rozwiązanie do utrzymania czystości dywanów i tapicerek. Model ten łączy w sobie zalety odkurzacza profesjonalnego z urządzeniem do piania. Odkurzacz ekstrakcyjny swoją konstrukcją przygotowany jest do godzinnej pracy z wodą i detergentami. W głowicy zainstalowano pompę ciśnieniową, podającą poprzez zintegrowany wąż, roztwór detergentu do ssawy uniwersalnej. W jednej chwili odkurzacz natryskuje powierzchnię przez dysze ssawy oraz odciąga z niej całą wodę i detergent. 80-litrowy zbiornik pozwala na długa i nieprzerwaną współpracę operatora z odkurzaczem. EX 80 posiada zabezpieczenie przez przepełnieniem zbiornika i zalaniem silnika. Silniki by-pass urządzenia są niezwykle mocne i pozostawiają czyszczoną powierzchnię prawie suchą tuż po zakończonej operacji. Zbiornik modelu wykonany jest stali nierdzewnej INOX AISI 430, odpornej na uszkodzenia mechaniczni i chemiczne. Osadzony jest na polipropylenowym siedzisku do którego zamontowane są 2 wytrzymałe koła skrętne i 2 duże koła stabilizujące.  Umieszczenie zbiornika w siedzisku wpłynęło na dodatkowe udogodnienie dla operatora - wąż spustowy. Wąż ten pozwala na bezproblemowe, a nawet banalne opróżnienie zbiornika z całej zebranej cieczy. Używanie odkurzacza ekstrakcyjnego jest bardzo bezpiecznym i skutecznym sposobem na czyszczenie wszelkich powierzchni.  Możliwości odkurzacza wychodzą poza czyszczenie materiałów, może on również służyć do osuszania podłóg. 

 

 

ZALETY ODKURZACZA

 
 • Duży przepływ powietrza 430 m3/h
 • Profesjonalna pompa ciśnieniowa firmy Ulka
 • Zbiornik 80L 
 • Praca odkurzacza mokro i sucho
 • Pływak zabezpieczający przed przepełnieniem
 • Turbiny By-pass
 • Wygaszacz piany
 • W komplecie zestaw profesjonalnych akcesoriów Ø 40mm
 

 

GŁOWICA


Specjalistyczny odkurzacz ekstrakcyjny zasilany dwoma silnikami By-Pass, przeznaczony do pracy zmianowej w praniu nawierzchni tekstylnych. Silniki By-pass są bardzo cichym, wydajnym i pewnym rodzajem zasilania. Posiadają one dwa niezależne obiegi powietrza - pierwszy przeznaczony do prania w trybie mokrym lub zbierania zanieczyszczeń w trybie suchym, podczas gdy drugi obieg chłodzi silnik. Fizyczne odseparowanie obiegów blokuje zbieranym zabrudzeniom możliwość dostania się do rdzeni silników. Zastosowanie silników komutatorowych pozytywnie wpływa na wydłużenie bezawaryjnej pracy odkurzacza EX 80 M ECO. Duży przepływ powietrza zapewnia pozostawienie czyszczonej powierzchni prawie suchej i możliwej do użytku w krótkim czasie od jej oczyszczenia.

 

Pomiędzy silnikami, a zbiornikiem we wszystkich modelach odkurzaczy profesjonalnych znajdują się pływak i filtr piankowy (zwany również wygaszaczem piany). Ich zadaniem jest zatrzymać wszelkie ciecze i pianę w trakcie pracy na mokro oraz kurze u pracy na sucho. Zastosowanie pływaka i wygaszacza piany nie pozwala zabrudzeniom na przedostanie się do silnika i tym samym zniszczeniem go. Pionowy filtr piankowy pozwala pianie na swobodnie osiadanie na nim i swobodne skraplanie się. Są to kluczowe środki zabezpieczające przy pracy z chemią i płynami pianującymi, pozwalające odkurzaczowi na długą i bezawaryjną pracę.

 

 

FILTRACJA


Niezależnie od przeznaczenia odkurzacza ekstrakcyjnego, w wyposażeniu standardowym  modelu EX 80 P ECO znajduje się filtr z mocnej włókniny poliestrowej. Filtr do pracy na sucho jest osadzony na kołnierzu z polipropylenu. Rozwiązanie to umożliwia jego łatwy montaż oraz demontaż w celu oczyszczenia lub w późnej fazie eksploatacji – wymiany. Filtr odkurzaczy piorących EX tak samo w pozostałych odkurzacza profesjonalnych jest zaprojektowany do użytku wielorazowego. Niezmiennie zachowuje on swoją odporność na wilgoć oraz posiada stopień filtracji "L" 3µ. Należy pamiętać, że aby przedłużyć żywotność filtra należy go regularnie oczyszczać. Można to zrobić przedmuchując, otrzepując albo czyszcząc go na sucho lub na mokro. Dla jeszcze łatwiejszego opróżniania zbiornika producent zachował możliwość uzupełnienia odkurzacza o worek jednorazowy umieszczany bezpośrednio na wewnętrznej części wlotu.
 

 

DANE TECHNICZNE 

 
 Model Biemmedue EX 80 P Eco
 Kod  008.316
 Zasilanie 230 V  50 Hz
 Moc 2800 + 65W
 Przepływ 430m3/h
 Podciśnienie 250 mBar
 Głośność  78 dBA
 Pojemność zbiornika 80 l
 Materiał zbiornika Polipropylen
 Typ silnika By-pass
 Średnica akcesoriów Ø 40
 Stopień ochrony IP 44
 Waga 23,2 kg
 Wymiary 46 x 65 x 98 cm
 • Broszura informacyjno - techniczna Broszura informacyjno - techniczna zawiera parametry sprzętu jego części oraz zdjęcia i wyposażenie dodatkowe dotyczące grupy odkurzaczy.
Pozostałe produkty z kategorii
EX 80 odkurzacz ekstrakcyjny Biemmedue dwu-silnikowy do prania stal nierdzewna

EX 80 odkurzacz ekstrakcyjny Biemmedue dwu-silnikowy do prania stal nierdzewna

EX 80 M - odkurzacz do prania obić mebli, dywanów i tapicerek samochodowych o pojemności 80 lit. i mocy 2,8 kW.
EX 40 odkurzacz ekstrakcyjny Biemmedue profesjonalny do prania stal nierdzewna

EX 40 odkurzacz ekstrakcyjny Biemmedue profesjonalny do prania stal nierdzewna

EX 40 M - odkurzacz jednosilnikowy do prania dywanów i tapicerek, pojemność zbiornika INOX 40 lit. i przepływ powietrza 198m3/h. Jednoczesne oczyszczanie i osuszanie powierzchni.
Wszystkie prawa zastrzeżone CLEANEA - 2021