Strona główna » Myjki ciśnieniowe

Myjki ciśnieniowe

 


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Brak produktów ...

Profesjonalne myjki ciśnieniowe

Coraz częściej, aby dokładnie usunąć brud z powierzchni bez wysiłku i przy niewielkiej ilości detergentów, stosuje się profesjonalne myjki ciśnieniowe. Do skutecznego czyszczenia różnego rodzaju powierzchni, urządzenia tego typu wykorzystują energię strumienia wody lub wody z piaskiem.

Proponujemy najpopularniejsze myjki ciśnieniowe 200 barów, lecz wśród oferowanego przez nas sprzętu znajdują się także urządzenia wytwarzające ciśnienie nawet do 500 barów i temperaturze do 140°C. Dzięki temu myjka ciśnieniowa przemysłowa dokładnie usuwa nawet mocno przylegający brud.

 

Myjka ciśnieniowa – profesjonalna pomoc na co dzień

Myjka ciśnieniowa stacjonarna to urządzenie łatwe w obsłudze, intuicyjne i bezawaryjne, stosowane w przemyśle, rolnictwie, a także transporcie. Ciekawą alternatywą są myjki mobilne wyposażone w duże koła, umożliwiające przemieszczanie się urządzenia, co idealnie sprawdza się przy czyszczeniu elewacji, obiektów budowlanych, pojazdów ciężarowych oraz samochodów osobowych. Urządzenie to wykorzystywane jest także w procesach technologicznych, umożliwiając między innymi pracę turbo-dyszą lub hydro-piaskowanie. Piaskowanie myjką ciśnieniową to proces czyszczenia strumieniowo-ściernego, pozwalający uzyskać różne efekty, w zależności od wybranego rodzaju ścierniwa oraz prędkości wyrzucanych cząsteczek. Solidna konstrukcja i najwyższa jakość wykonania myjek ciśnieniowych powodują, że są one niezwykle odporne mechanicznie na uszkodzenia oraz technologicznie na szybkie zużycie.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą na sprzęty czyszczące, które dostępne są w wielu wersjach i posiadają odmienne parametry. Wśród naszych propozycji znajduje się między innymi popularna myjka ciśnieniowa 200 barów, a także dedykowane do niej akcesoria, takie jak lanca, pistolet, czy turbodysza.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu