Strona główna » Odkurzacze przemysłowe

Odkurzacze przemysłowe

Przemysłowy odkurzacz bezworkowy to niezastąpiony pomocnik przy sprzątaniu pomieszczeń biurowych, hoteli, hal produkcyjnych, warsztatów, składów, magazynów, linii produkcyjnych, w tym także tych o bardzo wysokich standardach lub z nadanymi obszarami zagrożenia wybuchem ATEX. Bezworkowy odkurzacz przemysłowy doskonale sprawdza się również w utrzymaniu czystości samej maszyny produkcyjnej, umożliwiając odkurzanie pyłu gipsowego i innych zabrudzeń chłodziwem, wiórami oraz wszelkimi innymi odpadami poprodukcyjnymi. Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom klientów w kwestii utrzymania czystości w zakładach pracy, firma Cleanea proponuje Państwu szeroką gamę profesjonalnych odkurzaczy bezworkowych (w tym możliwość zakupu silnika do odkurzaczy) przemysłowych mogących pracować na nieskończenie długiej liście miejsc pracy.


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Brak produktów ...

odkurzacz akumulatorowy

Odkurzacz akumulatorowy czy centralny?

Pojęcie odkurzacze zakładowe obejmuje wiele rodzajów odkurzaczy. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno odkurzacz bateryjny (w tym ten akumulatorowy), przeznaczony do mniejszych oraz lżejszych zadań, odkurzacze centralne, jak i te przemysłowe do wielogodzinnych, a także relatywnie ciężkich prac.

Akumulatorowy odkurzacz do pyłów niebezpiecznych

W pierwszej grupie zawarte są odkurzacze o zbiornikach od 25 do 80 litrów, zasilane silnikami jednofazowymi w ilościach od 1 do 3 sztuk oraz ze zbiornikami ze stali nierdzewnej lub z polipropylenu o wysokiej gęstości. Tego typu modele to m.in. akumulatorowy odkurzacz przemysłowy do pyłu gipsowego, a także innych pyłów niebezpiecznych, odkurzacze do elektronarzędzi, ekstrakcyjne (inaczej piorące), hotelowe, małe odkurzacze na linie produkcyjne oraz te służące do zbierania wody na obiektach sportowych. Specjalnym działem odkurzaczy profesjonalnych są modele przeznaczone do pracy w piekarniach – odkurzacze piekarnicze zostały przygotowane do działania z zanieczyszczeniami do 250 st. C.

Odkurzacz do pyłu gipsowego i zanieczyszczeń przemysłowych

Grupa odkurzaczy przemysłowych to armia do zadań specjalnych. Modele te można przystosować do niezliczonych prac czyszczących. W naszej ofercie znajdują się m.in. odkurzacze do zbierania olejów i chłodziw z możliwością separacji, te specjalistyczne do żywności, do pyłu budowlanego, na stacje paliw, stacjonarne, a także modele podłączane do systemów odciągu na liniach produkcyjnych. Odkurzacze przemysłowe posiadają unikalną i niezwykle ważną podgrupę, jaką są odkurzacze do stref zagrożonych wybuchem EX. Modele te zaprojektowane są tak, aby zniwelować zagrożenie wywołane potrzebą czyszczenia obszarów, gdzie zalegają pyły niebezpieczne.

Akcesoria do odkurzaczy przemysłowych

Poza samymi urządzeniami (na przykład odkurzaczem bateryjnym, centralnym czy bezworkowym) oferujemy także akcesoria do odkurzaczy profesjonalnych umożliwiające dostosowanie ich do swoich potrzeb. Proponujemy między innymi silnik do odkurzacza przemysłowego, ssawy, rury i węże do odkurzaczy. W ofercie znajdują się także akcesoria do odkurzacza centralnego. Aby jak najlepiej dobrać odkurzacz zakładowy do Państwa potrzeb, zapraszamy do przeczytania artykułu na naszej stronie: link oraz do kontaktu z naszą infolinią:

  • tel. 32 203 21 93
  • tel. kom. 501 176 369
  • info@cleanea.pl

Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc przy odpowiedzi na nurtujące pytania dot. wyboru akcesoriów do odkurzacza centralnego czy samego urządzenia.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu